قدرت تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی

قدرت: تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ورود سامانه بارشی از روز شنبه ، زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا

یک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد. 

ورود سامانه بارشی از روز شنبه ، زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا

زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا/ورود سامانه بارشی از روز شنبه

عبارات مهم : هوای پایتخت

یک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد.

گودرزی در گفت وگو با ایلنا، راجع به اوضاع جَوی در کشور گفت: امروز بارش های پراکنده ای در نیمه شرقی کشور و در استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان مشاهده می شود.

وی ادامه داد: آینده نگری می شود؛ امشب نیز بارش های پراکنده ای در استان آذربایجان غربی و شرقی داشته باشیم. همچنین از امشب در نیمه غربی کشور روند زیاد کردن دما گزارش شده است است و دما در سواحل دریای خزر ۸ تا ۱۰ درجه گرمتر می شود.

ورود سامانه بارشی از روز شنبه ، زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: از فردا نیز آسمان نیمه شرقی کشور صاف است و روند زیاد کردن دما در این مناطق را نیز شاهد هستیم. از فردا عصر نیز شمال غرب کشور و دامنه های زاگرس جنوبی، مرکزی و کردستان وزش باد گزارش شده است است.

گودرزی خاطرنشان کرد: عصر فردا نیز در استان های آذربایجان غربی، کردستان، ایلام و پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز بارش های پراکنده گزارش شده است است.

یک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند زیاد کردن ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد. 

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی در نیمه غربی کشور گفت: از شنبه نیز با ورود یک سامانه بارشی شروع مجدد بارش ها در نیمه غربی کشور آینده نگری می شود.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران از امروز روند افزایشی دارد و از روز یکشنبه بارش نیز جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: هوای پایتخت | سامانه بارشی | کارشناس هواشناسی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs