قدرت تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی

قدرت: تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به‌نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر شدند / پارسایی

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به ویدئو انتشار یافته در اینترنت در برخورد یک مامور با یک زن بدحجاب، گفت: مگر نه این است که قرآن کریم حرمت انسان را بالاتر ا

به‌نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر شدند / پارسایی

پارسایی: به نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر شدند

عبارات مهم : قانون

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به ویدئو انتشار یافته در اینترنت در برخورد یک مامور با یک زن بدحجاب، گفت: مگر نه این است که قرآن کریم حرمت انسان را بالاتر از حرمت کعبه می داند. به نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر می شوند.

به گزارش ایسنا، بهرام پارسایی در تذکری شفاهی با استناد به اصل ۸۴ قانون اساسی و اصول ۲۰ و ۲۲ فصل سوم قانون اساسی در آخر جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: ابتدا از آن دسته از مامورین نیروی انتظامی که از حقوق ملت صیانت می کنند و ماموریت خود را به نحو احسن انجام می دهند تقدیر می کنم، ولی قانون و موازین اسلامی ما کاملا مشخص هست. مگر نه این است که قرآن کریم حرمت انسان را بالاتر از حرمت کعبه می داند. به نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر می شوند و حرمت انسان شریفی نیز شکسته می شود.

به‌نام حجاب و به بهانه نهی از منکر منجر به ترویج منکر شدند / پارسایی

وی در ادامه گفت: اشک های آن دختر و مظلومیت طلبی آن مادر اشک بر قانون گریزی و اخلاق ستیزی بود. حضرت علی (ع) در خطبه ۲۷ می فرمایند شنیده ام که دشمن های از پای زن یهودی خلخال کنده اند، اگر مرد مسلمان به خاطر این غصه دق کند و بمیرد کار ارزشمندی انجام داده هست. اکنون نیز که یک مسلمان و یک مامور ارشاد با یک زن مسلمان چنین برخوردی داشته است اگر نگوییم که باید دق کنیم و بمیریم باید مشکی بپوشیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: هنگامی که به نام دین و حکومت، فرع بر اصل مقدم می شود واجب فدای مستحب می شود. بنده تذکر می دهم با توجه به این مورد پیش آمده باید با مامور خاطی برخورد شود و از فردی که مورد هتک حرمت قرار گرفته است دلجویی شود. به ماموران ارشاد باید آموزش داده شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به ویدئو انتشار یافته در اینترنت در برخورد یک مامور با یک زن بدحجاب، گفت: مگر نه این است که قرآن کریم حرمت انسان را بالاتر ا

پارسایی ادامه داد: با توجه به اینکه در فضای آزاد چنین برخوردی می شود انتظار نظارت زیاد و دقت زیاد جهت حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی را داریم.

واژه های کلیدی: قانون | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs