قدرت تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی

قدرت: تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اقبال «خندوانه» در غیاب «دورهمی» و بازگشت «جناب‌خان»

طبق اعلام شبکه نسیم و همچنین سازندگان «خندوانه»، پخش این برنامه از ۲۶ اردیبهشت ماه و در شب‌های رمضان قطعی شده است است.

اقبال «خندوانه» در غیاب «دورهمی» و بازگشت «جناب‌خان»

اقبال «خندوانه» در غیاب «دورهمی» و بازگشت «جناب خان»

عبارات مهم : عروسک

طبق اعلام شبکه نسیم و همچنین سازندگان «خندوانه»، پخش این برنامه از ۲۶ اردیبهشت ماه و در شب های رمضان قطعی شده است است.

به گزارش ایسنا، نخستین قسمت از فصل پنجم برنامه «خندوانه» از هفته نهایی اردیبهشت ماه با طراحی و اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گفته رامبد جوان کارگردان و مجری خندوانه در حال حاضر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه جهت پخش این برنامه در نظر گرفته شده است است.

جوان پیش از توضیح داده هست، ما قول داده بودیم «خندوانه» را فروردین ماه به آنتن تلویزیون برسانیم ولی واقعیت این است که آنقدر کار داشتیم که نشد. از تهیه جا تا دکور تازه و غیره. ولی قول می دهیم از ۲۶ اردیبهشت ماه به آنتن برسیم.

بر این اساس «خندوانه» تا ایام محرم پخش می شود و بعد از محرم و صفر نیز مجددا روی آنتن خواهد رفت.

دکور تازه «خندوانه» در بلوار ارتش ساخته شده است هست. علاقه مندان به عروسک جناب خان نیز می توانند در سری پنجم این برنامه شاهد حضور این عروسک باشند.

جناب خان در فصل دو و سه این برنامه حضور داشت ولی اختلافات مالی میان سازندگان خندوانه و صاحب عروسک، باعث شد تا جناب خان در فصل چهار خندوانه حضور نداشته باشد.

رامبد جوان در نبود جناب خان مطرح کرده بود: ما هیچگاه دوست نداشتیم که جناب خان از «خندوانه» برود و تلاشمان را هم کردیم که نرود. بدیهی است که دلم می خواست جناب خان هر لحظه بماند، ولی نشد. در این ماجرا کمی لجبازی و کمی محاسبات غلط دخیل بود. به هر حال آغوش من هر لحظه جهت جناب خان باز است و بارها مذاکراتی در این خصوص صورت گرفته و هنوز امیدواریم که موافقت صورت بگیرد و امیدواریم در فصل تازه خندوانه جناب خان حضور داشته باشد.

پس از استقبال رامبد جوان از حضور جناب خان در خندوانه و همچنین برگزاری مذاکرات مختلف، نتیجه های به سمت تفاهم و یکدلی حرکت کرد.

اما در شرایطی که به نظر می رسد «جناب خان» روزنه امیدی جهت بازگشت «خندوانه» به روزهای اوج خود باشد، این احتمال نیز داده می شود که بعد از حواشی ایجادشده، شاید این عروسک نتواند آن محبوبیت سابق را به دست آورد.

این در حالی است که اتمام برنامه مهران مدیری ـ دورهمی ـ و خالی شدن آنتن شبکه نسیم از شوهای تلویزیونی گفت وگو محور، این احتمال را هم پررنگ می کند که برنامه رامبد جوان حداقل در قسمت های ابتدایی در جذب مخاطب موفق باشد و ادامه این موفقیت، منوط به عملکردی است که سازندگان در پیش می گیرند.

اقبال «خندوانه» در غیاب «دورهمی» و بازگشت «جناب‌خان»

واژه های کلیدی: عروسک | بازگشت | برنامه | خندوانه | اردیبهشت | رامبد جوان | مجری خندوانه | حضور جناب خان در خندوانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs