قدرت تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی

قدرت: تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه خبر نور از هفته آینده

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه خبر نور از شروع ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 این دانشگاه از 29 مهر ماه جاری خبر داد.

آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه خبر نور از هفته آینده

آغاز عضویت تکمیل ظرفیت دانشگاه خبر نور از هفته آینده

عبارات مهم : دانشگاه

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه خبر نور از شروع عضویت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 این دانشگاه از 29 مهر ماه جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدمحسن صدر با بیان اینکه عضویت تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاه خبر نور از 29 مهرماه شروع می شود و تا 30 آبان ماه ادامه خواهد داشت، گفت: بر اساس اطلاعیه شرکت سنجش آموزش کشور، تمام متقاضیان تحصیل در دانشگاه خبر نور اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 96 شرکت کرده و یا نکرده اند، می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به مراکز و واحدهای این دانشگاه در رشته دلخواه خود عضویت کنند.

آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه خبر نور از هفته آینده

وی در ادامه گفت: داوطلبان می توانند ضمن اطلاع از رشته های تحصیلی واحدها و مراکز دانشگاه خبر نور از طریق لینک ذیل، با به همراه داشتن مدارک به مرکز و یا واحد انتخابی خود مراجعه و عضویت کنند، این داوطلبان بعد از عضویت بلافاصله می توانند در کلاس های درس شرکت کنند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه خبر نور خاطرنشان کرد: داوطلبان جهت اطلاع از جزییات و مدارک مورد نیاز جهت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه خبر نور به سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ مراجعه کنند.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه خبر نور از شروع ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 این دانشگاه از 29 مهر ماه جاری خبر داد.

صدر در آخر تاکید کرد: تمام پذیرفته شدگان باید به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود، به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست کنند و رسید آن را در وقت عضویت به دانشگاه ارائه دهند. متقاضیان جهت کسب اطلاعات زیاد و یا در صورت عدم پاسخ مراکز و واحدهای دانشگاه، می توانند با شماره تلفن 22442053-021 تماس بگیرند.

واژه های کلیدی: دانشگاه | دانشگاه | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs