قدرت تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی

قدرت: تصویر استعفا بازاریابی بازاریابی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اکران «هزارپا» از ۱۳ تیر ، تازه‌ترین مصوبات شورای اکران

غلامرضا فرجی ـ سخنگوی کارگروه اکران ـ راجع به مصوبات جلسه دوشنبه ۱۱ تیرماه این کارگروه به ایسنا، گفت: فیلم «هزارپا» به سرگروهی پردیس کورش از روز چهارشنبه ۱۳ ..

ادامه مطلب

واکنش «رشیدپور» به نامه نماینده مجلس در انتقاد از اعلام تجاوز به کودک افغانی

رضا رشیدپور به اقدام ابطحی نماینده خمینی شهر اصفهان که به جای پیگیری تجاوز به دختربچه افغانستانی خواستار برکناری مدیر اورژانس اجتماعی کشور به علت اعلام خبر..

ادامه مطلب

اقبال «خندوانه» در غیاب «دورهمی» و بازگشت «جناب‌خان»

طبق اعلام شبکه نسیم و همچنین سازندگان «خندوانه»، پخش این برنامه از ۲۶ اردیبهشت ماه و در شب‌های رمضان قطعی شده است است. اقبال «خندوانه» در غ..

ادامه مطلب

آنجلینا جولی تایید کرد بار دیگر شریر می شود

بازیگر هالیوودی اعلام کرد بار دیگر جهت کمپانی دیزنی در نقش شریر جلوی دوربین می‌رود. آنجلینا جولی تایید کرد بار دیگر شریر می شود عبارات مهم..

ادامه مطلب

نمی‌دانم آیا در حوزه بازیگری هیچ پیشنهادی به من نمی‌شود/ چهار سال است که بیکارم ، الهام چرخنده

الهام چرخنده گفت: من در طی 4 سال گذشته بیکارم و هیچ کاری نکرده ام، در مدتی کوتاه کار کارگردانی انجام می دادم که جلوی آن هم گرفته شد. الها..

ادامه مطلب

اعلام وقت نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی گذر موقت

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی در پردیس سینمایی آزادی برگزار می شود. . اعلام وقت نخستین اکران مردمی فیلم س..

ادامه مطلب

کنسرتی خاص بانوان در فرهنگسرای نیاوران

کنسرت موسیقی گروه خنیاگران مهر خاص بانوان چهارشنبه چهارم مرداد در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. کنسرتی خاص بانوان در فرهنگسرای نیاوران ..

ادامه مطلب